z nuly na sto covr_edited.jpg

Z nuly na sto

Online biz simplified

Z nuly na sto je komplexní business program, který tě provede online businessem od A do Z. Už se nebudeš cítit ztraceně a budeš PŘESNĚ vědět, co máš dělat, abys uspěl/a. Krok po kroku, prakticky.

Zní ti to povědomě?

Toužíš po svobodě v životě i v podnikání, ale nevíš, jak na to?

Chceš pomáhat lidem, ale nevíš jak to uchopit byznysově?

Už jsi vyzkoušel/a všechny zaručené tipy a viděl/a a četl/a všechny ty mini-kurzy zdarma, ale stále se motáš v kruhu?

Chceš si umět férově nacenit své produkty?

Potřebuješ jasné vedení a podporu?

Chceš konkrétní kroky, jak se dostat z bodu, kdy vůbec netušíš jak dál, do momentu, kdy úspěšně podnikáš a vyděláváš?

Ahoj! Jmenuju se Míša a na začátku podnikání jsem řešila úplně to stejné!

Když jsem se konečně rozhodla, že už nemůžu pracovat pro někoho, ale na sebe a hlavně začít konečně dělat to, co mě baví, tak mi velmi rychle došlo, že to nebude tak easy, jak to na první pohled může vypadat!

Prošla jsem koučinkovou certifikací, ale pomohli mi tam s byznysem? No, jasně, že ne! Koukala jsem všude kolem a říkala jsem si, když to funguje tolika druhým lidem, co mám teda dělat? 

Pár měsíců jsem se v tom plácala, ale pak mi došlo, že sama to nezvládnu a rozhodně si všechny tyto informace nevyhledám na googlu!

Neztrácela jsem dále čas a investovala jsem do programu s business mentorkou, která byla přesně tam, kde jsem chtěla být já. A tímto se v mém podnikání změnilo ÚPLNĚ VŠECHNO. Konečně jsem rozuměla tomu, co mám vlastně dělat! Krok po kroku. A teď pomáhám ostatním rozjet jejich vlastní podnikání.

Svůj český IG účet jsem si založila na konci listopadu 2020 a do měsíce jsem získala svého prvního klienta a do půl roku jsem měla za sebou svou první úspěšnou kampaň.

Nebudu ti tvrdit, že to bylo easy, ale můžu ti garantovat, že je to možné.

BASFoto_edited.jpg

Pro koho JE tento program?

Pro koho rozhodně NENÍ tento program?

 • Chceš mít své vlastní online podnikání ve službách

 • Mentor/kouč/lektor/průvodce/poradce/trenér… je jedno, jak si říkáš :)

 • Už máš dost všech freebies, protože je ti jasný, že tam řešení nenajdeš

 • Chceš se do toho opřít a zahodil/a jsi všechny výmluvy

 • Jsi disciplinovaný/á a motivovaný/á

 • Nechceš to zkoušet pár let metodou pokus omyl, a pak si říct o pomoc, chceš to rozjet TEĎ HNED

 • Chceš pouze najít způsob, jak co nejrychleji vydělat co nejvíce peněz

 • Nechceš nést zodpovědnost za tvé výsledky

 • Hledáš magickou pilulku, která za tebe vyřeší všechny tvé problémy

DOST ŘEČÍ, O ČEM JSOU JEDNOTLIVÉ MODULY?*

MINDSET

Podíváme se na všechno, co vás může blokovat, sabotovat a limitovat ve vašem růstu. Naučím vás, jak se všemi těmi limitujícími přesvědčeními a starými vzorci pracovat. A jak se nastavit na úspěch, růst a biz mindset každý den. Protože úspěch je o tom, co děláte denně. BONUS: Prozradím vám, co přesně - krok po kroku - dělám každý den pro to, abych dosáhla svých měsíčních cílů.

1

Definujete si vaše NICHE = co budete dělat a pro koho. Ale jakože opravdu to, co chcete! Ne co si myslíte, že byste měli, nebo co už dělá někdo jiný. Definujete si i vašeho ideálního klienta - s kým chcete pracovat a s kým rozhodně ne. A nakonec si vytvoříme tzv. Offer statement - toto bude vaše nabídka - co děláte a pro koho. Máte nabídku - máte váš byznys a můžete začít vaše služby nabízet.

NICHE

2

BIZ PLÁN

Vytvoříte si vizi a cíle vašeho podnikání - kam se chcete dostat. A tuhle pohádkovou vizi a high-level cíle přetvoříte do každodenní akce, abyste o tom všem jen nesnili, ale už začali žít. Na základě toho si jednoduše vytvoříte svůj business plán na jednu A4, který vás bude držet a motivovat a zároveň udávat směr. 

3

PRODUKT

Vytvoříte si transformační produkt, který nabízí hodnotu namísto toho, abyste stále vyměňovali svůj čas za peníze. Společně vytvoříme váš produkt a nastavíme business model tak, aby vyhovoval vám i vašemu druhu podnikání a rozvázal vám ruce - abyste získali více peněz i času najednou. Dozvíte se, jak svůj produkt nacenit, doručit a všechny praktické věci kolem včetně organizace a vedení 1:1 sezení.

4

OBSAH

Jak tvořit obsah, který přitáhne přesně ty lidi, se kterými chcete pracovat? Který obsah opravdu prodává za vás? A jak ho vlastně tvořit?

Provedu vás všemi typy obsahu (nejen) na Instagramu a jak s ním efektivně pracovat. Naučíte se, jak obsah napojit na svůj produkt a zároveň jak se díky svému obsahu spojíte s vašimi ideálními klienty.

5

WEB

Provedu vás tvorbou webu - jak vytvořit ten nejvíce minimalistický web, neztrácet nad ním měsíce života a jakého poskytovatele vybrat. Provedu vás i tvorbou klientské zóny, která taky nemusí být složitá na tvorbu! Nakonec vám ukážu jak se tvoří tzv. prodejka (sales page) tak, aby byla v souhladu s tím, v jaké jste fázi podnikání a jaký produkt nabízíte. 

6

Jak najít na sítích lidi, které zajímáte VY a to, co chcete světu říct? Jak to celé udělat na IG/FB/Linkedin? Jak růst na instagramu rychle a přitom organicky bez folllow za follow akcí. Kdy mít a kdy nemít FB skupinu? Kdy má smysl se prezentovat na Linkedin? Jak běžet efektivně propagace na FB/IG? Úplně všechno je obsaženo v tomto modulu.

RŮST

7

PRODEJ

Autentický prodej je základ. Pokud máte správný mindset, zpracované limity, víte, komu prodáváte a proč a tvoříte kvalitní obsah, tak je prodej hračka. Lidé vás začnou oslovovat sami. Násilné prodejní techniky jsou zbytečné. Naučím vás, jak s potenciálními klienty komunikovat v direktu a po telefonu a jak uzavírat prodeje s lehkostí.

8

START

Po prodejním modulu už budete vědět všechno pro to, abyste mohli mít úspěšné online podnikání. Jak to všechno implementovat do praxe? Jak to vše zvládnout dohromady? Jak zacházet s vaším časem a energií efektivně? 

Budu vaší oporou při komunikaci s prvními klienty a prvními prodeji! (MASTERMIND)

9

PENÍZE

Co je ukazatel úspěšného podnikání? To, že vydělává. Kolem peněz existuje spousta stigmat, bloků a limitů. Co je to energetické minimum, jaké je to vaše a jak ho začít postupně navyšovat? Jak si nastavovat peněžní cíle a zbavit se limitujících přesvědčení, které vás blokují v tom, abyste postupně mohli navyšovat váš příjem? Všechno a toto a mnohem víc se dozvíte v tomto modulu. 

10

KLIENTI

Naučím vás, jak se starat o současné i minulé klienty, protože spokojení klienti jsou váš nejlepší marketing.

Jak by měl probíhat onboarding a offboarding? Proč je důležité tzv. under-promise a over-deliver? Jak dále komunikovat s absolventy vašich kurzů/programů?  

11

*Detailní obsah můžeš vidět zde.

 

Z NULY NA STO - kompletní program

 • 11 online modulů (zůstanou ti napořád)

 • Pracovní listy k modulům (workbooky)

 • Jakékoliv budoucí aktualizace programu

Z NULY NA STO - jednotlivé moduly

 • 1 vybraný online modul

 • Pracovní listy k modulům (pokud jsou k danému modulu k dispozici)

 • Jakékoliv budoucí aktualizace modulu

Vstup do programu je v současnosti uzavřen.

Jak vypadá spolupráce se mnou?

Hanka.png

Před vstupem do programu Z nuly na sto jsem měla rozjeté podnikání, ale nevyhovovalo mi to, jak jsem to měla nastavené.

 

Během trvání programu jsem kompletně překopala byznys model, již neprodávám svůj čas, ale hodnotu!

 

Vytvořila jsem transformační program, který mi zajišťuje pasivní příjem. Jsem chvíli po úspěšné kampani.

 

Spolupráce s Míšou byla skvělá. Míša mi byla oporou - dostala mě zpátky do klidu, když jsem to potřebovala. Podporovala mě a cítila jsem, že mi a ve mě upřímně věří. Dávala mi skvělé vhledy. Nemohla jsem si vybrat lépe!

Vendy.png

Vendy

Koučka hojnosti

Před vstupem do programu Z nuly na sto  jsem měla určitě víc pochyb a míň svobody. Během programu jsem vytvořila svůj vlastní transformační program, který jsem vypustila do světa. Dovolila jsem si přiznat, že nechci mít jen klientky 1:1 a podařilo se mi násobně zvednout ceny.

 

Spolupráce s Míšou byla boží, úžasná, nejlepší! Mám dojem, že to jen těžko mohlo být lepší. Největší úspěch je jednoznačně rozhodnutí do Z nuly na sto Mastermind jít. 

 

Nejdůležitější věc, kterou mi program přinesl je, že jsem se více businessově osamostatnila a začala si více věřit.  Naučila jsem se dělat konkrétní konzistentní kroky a tvořit si svou budoucnost.

Barca.png

Barča

Business mentorka

Mé podnikání se od vstupu do programu změnilo o 180 stupňů.

Největší úspěch díky programu je pro mě asi to, že jsem změnila obor podnikání. Co se týče financí, byla jsem vždycky zvyklá mít hezký příjem a finanční jistotu i z předchozího oboru podnikání, ale díky Z nuly na sto se to posunulo na úplně jiný level.

 

Nejdůležitější věc, kterou mi program přinesl je to, že je to můj business a já si v něm určuju svoje vlastní pravidla. Naučila jsem se vnímat svou vlastní hodnotu. 

Spolupráce s Míšou byla úžasná. Míša je pro mě naprostý profík, ale zároveň parťačka, která vždy poradí a pomůže.

REAKCE KLIENTŮ V PROGRAMU

client love.png

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

> JAK TO BUDE CELÉ PROBÍHAT

Zakoupíte si program Z nuly na sto a jakmile uhradíte celou částku, anebo první platbu, tak vám do 24 hodin přijdou přihlašovací údaje do online programu na email i s prvním cvičením. První modul se vám otevře ihned. Uvnitř programu vás čeká 11 modulů a přiložené workbooky. Nový modul se odemkne vždy za týden. Program je vhodný pro samostudium. Vše je vysvětleno krok po kroku. Čeká vás nejen jasný návod, jak rozjet úspěšné podnikání a nálož informací, které vám změní pohled na online byznys, ale připravte se na spoustu aha momentů a uvědomění ohledně vašeho myšlení, času, práce, peněz a bohatství.

> KDY JE MOŽNÉ VSTOUPIT DO PROGRAMU

Vstup do programu je možný kdykoliv. 

> VRÁCENÍ PENĚZ

Protože se jedná o digitální produkt, peníze za program nevracím. Za obsahem programu si stoprocentně stojím, protože je v něm obsaženo úplně všechno, co potřebujete pro rozjezd online podnikání. Pokud si nejste jistí, že chcete do programu investovat, nebo potřebujete ještě více detailů, ráda si s vámi zavolám.