reference

Terka

Lektorka češtiny pro cizince

IG @ceskysterkou

Míša do mého života přišla jednou v noci, když jsem nemohla spát a projížděla jsem Instagram. Ve stories mluvila na téma směna mého času za peníze. Musím říct, že mě to zasáhlo a říkala jsem si, že ta holka asi ví o čem mluví. V mém oboru - lektor jazyka - je zažitá mantra lektorů - všem a za nízkou cenu!


Když jsem oslovila Míšu, byla jsem v situaci, kdy jsem odcházela z jazykové školy, protože jsem za 300 korun na hodinu nechtěla dělat a chtěla jsem si dělat věci po svém.


V tu chvíli jsem věděla, že pokud chci něco změnit a nevyměňovat čas za peníze, tak teď nebo nikdy!  A věděla jsem, že Míša je ta, která mi může pomoct. Mluvila o věcech jasně, přesně, výstižně, bez "ezo-blábolů" a připravená nakopat zadky.
Pokud se v nějaké marketingové chytré knize, píše, že lidem velká investice trvá 24 dní, musím říct, že já jsem do 24 sekund věděla, že je to člověk se kterým chci spolupracovat, a do 24 hodin jsme seděly na discovery callu. Šla jsem do toho s tím, že pokud chci, aby někdo chtěl dávat peníze mně, musím je nejdřív poslat já. Neváhala jsem ani minutu.


Míša mě vtáhla a přitáhla k sobě její energií a už nepustila.


Celých 10 týdnů tady byla se mnou. Kryla mi moje záda, ale zároveň šla pár kroků přede mnou. Když jsem si že všeho sedla na zadek, pomohla mi vstát. Po každém sezení jsem cítila, že můžu rukama skalu lámat. Byla tu, posílala mi zprávy a hlasovky. Pomáhala mi pochopit a přeložit do srozumitelné řeči situace, které se mi dějí.


Během 10 týdnů jsem vystřelila jako raketa, protože Míša hořela a mohla mě zapálit. Vytvořila program, zvýšila ceny a udělala si jasno v tom, kdo jsem já, kdo je můj ideální klient a s kým a jak chci spolupracovat.


Program, který jsem absolvovala, byl skvělé strukturovaný, jasný a propracovaný. Pracovní listy jsou přehledně zpracované a dobře zacílené na program.

 

Míšo, díky za skvělou práci, kterou děláš. ♥️

Petra Chromá

Majitelka kosmetického salonu
petrachroma.cz

Spolupráce s Tebou, to je kvantový skok v přímém přenose :-)


Cíl byl posunout se: myšlení, prožívání, finance a podnikání, ale i vztahy...  přesně to se stalo a stále se teď děje a rozvíjí!


Na sezeních jsi velmi vnímavá a citlivá.

 

Tvoje podpora je skvělá: hlasovky, maily, zprávy - to jsem hodně oceňovala.


Vždy jsi přesně vystihla a popsala situaci a pomohla mi utřídit si myšlenky a hlavně převézt vše do praxe.

Daří se mi teď ve všech oblastech života. Plní se mi přání (a to teda pěkně rychle!).


A jde to všechno s lehkostí... Děkuji.

Martina

Městská šamanka

samanka-z-mesta.cz

Michaela dokázala v rámci našich konzultací udělat z mých slabostí přednosti, což mi dodalo velkou sebedůvěru v podnikání, sebeohodnocení a ve všech mých dalších krocích vpřed.

 

Dokáže být za všech okolností velkou oporou a motivuje mě na mé cestě.

 

Kromě vyloženě praktických znalostí ohledně sociálních sítí, výběru klienta či propagace mi pomáhá s psychickými bloky a strachy.

 

Velmi dbá na to, abych se v podnikání cítila dobře, používala vlastní energii, tvořivost, nápady a nekopírovala pouze marketingové strategie jiných. Cítím se sama se sebou spokojená a nebojím se posouvat vpřed.

Tereza Booth

Ilustrátorka, Zakladatelka projektu PIŇATA
pinwheels.cz

Už delší dobu jsem se rozhodovala jít za svým snem, ale pořád jsem si nebyla jistá, zda je ta správná doba. Na Míšu jsem narazila díky Heleně Houdové, protože jí obdivuji a něco mi říkalo, že bych měla Míšu oslovit.

 

Moje intuice se vyplatila a jak říká Míša, investujete hlavně do sebe.

 

Úplně mě přenastavila, začala jsem vidět věci jinýma očima a pustila se do práce. Najednou bylo víc než jasné, že teď je ta správná doba na změnu! Zahodit neúspěchy z minulosti bylo to nejtěžší a nejlepší co mne posunulo mílovými kroky.

 

Míša mě, kritizovala, nakopávala, vedla za ruku a povzbuzovala. Jsem jí za to nesmírně vděčná, že mě dokopala až sem! Byla to ta nejlepší investice do sebe:-).

 

Díky za vše.

Zbyněk Blažek

Trenér řízení, Tvůrce projektu Jezdi zkušeně
@jezdizkusene

Do Míšinýho desetitýdenního programu jsem se přihlásil v době, kdy už jsem se nějakou dobu snažil podnikání rozeběhnout. Dostal jsem se ale do fáze, kdy jsem byl „zacyklenej“ na každodenních činnostech a vlastně jsem nevěděl, co mám dál dělat. Neměl jsem vizi, nevěděl jsem, jak tvořit obsah na sociálních sítích, furt jsem dělal dokola pár věcí, který jsem někde odkoukal a nikam se to neposouvalo. Vlastně jsem ani nevěděl, komu chci prodat.


V ten moment jsem cítil, že mám dvě možnosti - buď to takhle tlačit dál a za měsíc se na to vykašlat, protože už jsem fakt nemohl. Nebo najít někoho, kdo mi řekne, co a jak mám dělat.

Jak to vypadá o 10 týdnů později? 

Mám strategii na obsah na sociální sítě, aktivně prodávám na IG. Mám hotový produkt a jasně specifikovanou cílovku. Přesně vím, co dělám, proč to dělám a s jakým cílem. V programu jsem se dověděl tolik informací, že ještě několik týdnů po skončení jsem si nestihl všechny tipy „vyzkoušet“ , mám prostě rady do zásoby! :) Míšin support byl po celou dobu naprosto skvělej! Nikdy se mi nestalo, že bych nevěděl, co se po mně chce. Jakákoliv otázka nebo pochybnost mi byla vždycky hned zodpovězena a vlastně šlo všechno úplně hladce. Program je nacpanej skvělejma infromacema a každej týden jsem měl několik „WOW“ momentů :) 


To, kam jsem se posunul za 10 týdnů s Míšou, bych sám zkoušel (bez přehánění) roky. A to za předpokladu, že bych to nevzdal. Což by se nejspíš stalo. 

Ve zkratce - jestli chcete rozjet online byznys, prostě do programu jděte! Budete překvapení, jak vás to posune a po pár prvních modulech vám bude jasný, že to byly nejlíp investovaný peníze. A nejspíš je vyděláte zpět dřív, než program dokončíte :)

Nela Liberdová

Koučka a kariérní mentorka
IG @nelaliberdova

Míša je skvělá koučka a má pro koučování neuvěřitelný cit a talent. Dokáže se na mě perfektně naladit, sezení s ní jsou uvolněné, klidné a plné inspirace a pochopení.

 

Díky tomu, že si Míša pečlivě píše zápisky, které mi pak posílá, se můžu během sezení soustředit jen na své myšlenky a zpětně si pak listovat v jejích poznámkách a vidět, jaký posun jsem kde udělala, a která ze svých předchozích mylných přesvědčení jsem už překonala.

 

Za těch pár posledních měsíců spolupráce cítím velký posun a přišla jsem si na řadu pro mě důležitých věcí, za což Míši moc děkuju. Cením si i toho, jak moc otevřeně je schopna sdílet svůj příběh a své zkušenosti.

To, s jakou lehkostí a přirozeností Míša koučuje, je pro mě, vzhledem k tomu, že se koučováním taky zabývám, velkou inspirací a doporučila bych ji každému, kdo by se rád v životě posouval dál a uvítal by k tomu parťáka, který ho na této cestě bude na první pohled velmi nenápadně, zato se skvělými výsledky doprovázet, motivovat a inspirovat.

Luboš M.

Lead Software Architect

K možnosti využití osobního kouče pro zlepšení osobního i profesního života jsem se dostal úplnou náhodou a musím říct, že toho v žádném případě nelituji.

 

Míša, která je umí pokládat správné (a někdy trochu překvapivé) otázky, díky kterým jsem začal uvažovat úplně novým způsobem. V práci i osobním životě jsem se omezil na slovo “dobrý”, ale nevěděl jsem jak dosáhnout toho aby byl “skvělý”.

 

Díky Míše jsem nyní na dobré cestě obě tyto stránky života posunout  o mnoho úrovní dopředu. Zde je důležité podotknout, že nic z toho za vás váš kouč neudělá, pouze vás dokáže správně nasměrovat a přesně to Míša mistrovsky zvládá.

 

Koučování bych doporučil každému kdo nechce celý život stát na jednom místě a má touhu chtít od života něco víc.