BASFoto_edited.jpg

jednoduše

Přestaň podnikat v malém a vystřel

svoje podnikání na NEXT LEVEL

Kampaně

Jsi to ty? Chceš posunout svoje podnikání na další úroveň?

Chceš začít škálovat, ale nevíš si rady, jak na to?

Nechceš už prodávat 24/7, ale namísto toho udělat prodejní kampaň dvakrát až třikrát do roka?

Chceš mít jasno v tom, kolik produktů vyrobit, jak nahřát svoji cílovku na velkou prodejní akci a jak to celé postavit?

Moje první kampaň mě vystřelila v mém podnikání na novou úroveň

Před svou první kampaní jsem prodávala především 1:1 služby a kombinované programu. Moji klienti dělali velké pokroky a ze zpětné vazby jsem věděla, že moje práce a služby mají jim přinášejí velký posun a hodnotu a mohly by pomoct spoustě lidem, ale se svým dosavadním byznys modelem jsem neměla takový dosah a svému produktu jsem nedávala takovou důležitost, jakou by si zasloužil.

Ano, já sama jsem věděla, že prodávám něco skvělého. Ale kromě mě to vědělo jen pár dalších lidí. A to mi nestačilo. Nebavilo mě to. Věděla jsem, že chci mít impakt na více lidí, že se nechci někde krčit v koutku, že chci prodávat ve velkém.

Ve své první kampani jsem cílila na takový výnos, který by mi umožnil se osvobodit od věčného prodeje a dovolit si vyhradit více času jak pro sebe, tak na své další projekty. Tento cíl jsem naplnila a díky kampani jsem měla jasný přehled, jaké budou mé příjmy dalších 12 měsíců a mohla jsem svou pozornost začít směřovat jinam, než na denní prodej na sítích.

Předtím jsem ale absolutně netušila, jak se taková kampaň dělá a co je pro to všechno potřeba. Nepustila jsem se ale bezmyšlenkovitě do své první kampaně bez toho, abych si o kampaních zjistila ÚPLNĚ VŠECHNO. To, jak se běží prodejní kampaně v Česku a samozřejmě i v zahraničí. To zaručilo hladký průběh a také hlavně finanční úspěch mé první kampaně.

4.png

Od té doby jsem běžela nejen své další čtyři velké kampaně a několik menších, ale také jsem byla v pozici mentorky u mnoha kampaní mých klientkek.

Všechny mé zkušenosti jsem předala do tohoto programu, kde sdílím vše, co potřebujete vědět a dělat pro to, aby vaše kampaň byla úspěšná.

Představ si, že...

Máš za sebou svou první kampaň, která ti umožní zažít finanční svobodu

Víš přesně, jaké cashflow budeš mít v příštích 6-12 měsících

Si můžeš dovolit opustit model věčného nahánění klientů a přesto mít stabilní příjem

Každá tvoje další kampaň už bude jen snažší a snažší, protože budeš mít vše nastavené z tvé první

Stejný produkt můžeš propagovat v kampaních tolikrát, kolikrát chceš

Máš jasný a zautomatizovaný systém kampaní, který funguje

Víš, jak běžet kampaň v souladu se svým human design typem

Je tento program pro tebe?

  • Máš už své vlastní online podnikání, ale chceš svůj byznys posunout na jiný level

  • Už tě nebaví propagovat své služby/produkty 365 dní v roce

  • Chceš mít opět pocit jistoty a vydělat peníze dopředu

  • Chceš jasný a ověřený postup na to, jak dělat kampaně

  • Nechceš ztrácet čas tím, že si na všechno budeš přicházet sám/a

  • Chceš si konečně stoupnout do své síly a postavit se za svůj produkt

  • Chceš dát svému byznysu tu důležitost, kterou si zaslouží

CO TĚ ČEKÁ V JEDNOTLIVÝCH MODULECH?

8 modulů včetně bonusových o zkušenostech z mých kampaní a jak běžet kampaně v souladu s Human Designem

Modul 1

PROČ KAMPAŇ & JAK SE PŘIPRAVIT - prakticky i mindsetově

Proč je vlastně výhodné běžet kampaň? Jak ji načasovat?  Dozvíš se všechno, co potřebuješ mít připraveno předtím, než to rozbalíš :-)​ Velkou část modulu věnuju mindsetu. Jak se na kampaň mentálně nastavit, aby sis udržel/a vysokou míru energie po celou dobu trvání a kampaň včetně prodeje si opravdu užíval/a! Kampaň by tě totiž v první řadě měla bavit.

Modul 2

JAK VYTVOŘIT NEODOLATELNOU NABÍDKU

pro tvé klienty i pro tebe

Co nabídneš svým klientům? Jak udělat tvůj produkt absolutně neodolatelným? Jaké bonusy získají tví klienti včasným nákupem? Jaký bude tvůj finanční cíl? Na kolik kupujících míříš? Jaký typ produktu budeš prodávát a komu? Jak produkt nejlépe nacenit vzhledem k tvému business modelu a publiku? Toto všechno si definujeme v modulu 2.

PS: LIMITY NEEXISTUJÍ ;)

Modul 3

JAK SI NAPLÁNOVAT FÁZE KAMPANĚ & OBSAH NA SÍTĚ

Mít zvládnuté fáze kampaně je klíčové pro úspěšný prodej. V kampani se toho děje mnohem víc, než to, co můžeš vidět zvenčí. Dozvíš se, jak vypadají jednotlivé fáze, co je potřeba mít "ošéfované" a jak všechno časově rozvhrnout tak, abys mohl/a být během kampaně v klidu a dávalo to celé smysl jak tobě, tak tvým potenciálním klientům. Taky si povíme, jaký typ obsahu sdílet v jednotlivých fázích a proč.

Modul 4

JAK SI VŠE TECHNICKY NASTAVIT

Kampaň zvládneš, i když si myslíš, že je s tím spousta práce a nejsi zrovna technický typ. Prodej v rámci kampaně nemusí být složitý. Dokonce na to nepotřebuješ ani web. Ano, správně, nepotřebuješ. V tomto modulu ti ukážu, jak co nejjednodušeji nastavit vše technicky a prakticky. Ukážu ti, jaké nástroje používám já, ale i spoustu dalších, se kterými mám zkušenost (prodejka, fakturace, platby, web klientská zóna, emaily).

Modul 5

SPUŠTĚNÍ KAMPANĚ - PRODEJ

Jak vypadá prodej v rámci kampaně? Úplně jinak. Navazuje na jednotlivé fáze a je časově omezen. Vymaníš se konečně z věčného nabízení produktů na denní bázi! Naučím tě, jak efektivně prodávat v kampani tak, abys třeba už dalšího půlroku vůbec nemusel/a :-) Jakmile ale objevíš kouzlo kampaní, tak možná nebudeš chtít ani přestat! : )) Budu mluvit i o tom, jaké limity se můžou během kampaně objevit a jak s nimi pracovat. Naučíš se, jak vytvořit prodejku (prodejní stránku), která opravdu prodává!

Modul 6

PO KAMPANI - CO DÁL?