Kampaně

jednoduše

Kampaně jednoduše je online program, který tě vysvobodí z věčného prodeje a nejistoty příjmů. Provede tě tvorbou tvojí první kampaně a vystřelí tvoje podnikání na next level!

Jsi to ty?

Začal/a jsi podnikat, ale máš pocit, že musíš stále nahánět klienty?

Neustále jedeš na 100% a nemůžeš si dovolit zvolnit?

Děláš sice to, co tě baví, ale bez přestání pracuješ?

Toužíš po tom vydělávat ve spánku a mít pasivní příjem, ale nevíš, jak na to?

Už tě nebaví non-stop řešit prodeje a všechno, co je s tím spojené?

Chceš mít i v podnikání stabilní a předvídatelný příjem?

Ve své kampani na můj produkt Z nuly na sto jsem vydělala přes 1 milion korun

Moje podnikání se rozjelo velice rychle. Už za měsíc od mého prvního příspěvku na instagramu jsem nabírala prvního klienta na dlouhodobou spolupráci a hodně rychle jsem se dostala na průměrný příjem 100 000 Kč za měsíc. Začala jsem prodávat hodnotu a namísto hodinovek a s výnosy jsem byla více, než spokojená. 

Problém byl, že jsem nikdy dopředu nevěděla, kolik klientů získám, ani kolik ten měsíc vydělám. A kolik další měsíc. Navíc jsem byla neustále v jednom kole a měla jsem pocit, že se nemůžu zastavit, protože musím pořád a neustále nabírat nové klienty. 

Uvědomila jsem si, že přestože tento typ prodeje je na začátku podnikání přirozený a na rozjezd nejlepší, tak je čas přejít na další úroveň. A to je kampaň.

Ve své kampani jsem ve výnosech vydělala přes 1 000 000 Kč. To mi umožnilo se osvobodit od věčného prodeje a dovolit si vyhradit ještě více času jak pro sebe, tak na své další projekty. 

Předtím jsem ale absolutně netušila, jak se taková kampaň dělá a co je pro to všechno potřeba. Nepustila jsem se ale bezmyšlenkovitě do své první kampaně bez toho, abych si o kampaních zjistila ÚPLNĚ VŠECHNO. To, jak se dělají kampaně v Česku a samozřejme i v zahraničí. To zaručilo hladký průběh a také hlavně finanční úspěch mé první kampaně.

Všechny mé zkušenosti jsem teď předala do tohoto programu, kde sdílím vše, co potřebujete vědět a dělat pro to, aby vaše kampaň byla úspěšná. V modulech zahrnuju všechno, co jsem během kampaně řešila a jak jsem překonávala low pointy, které během kampaně přišly. Protože o tomto se mluví málo a je třeba, aby vám někdo pověděl i tohle :)

masterclass stranka fotka.png

Představ si, že...

Máš za sebou svou první kampaň, která ti umožní zažít finanční svobodu

Víš přesně, jaké cashflow budeš mít v příštích 6-12 měsících

Si můžeš dovolit opustit model věčného nahánění klientů a přesto mít stabilní příjem

Každá tvoje další kampaň už bude jen snažší a snažší, protože budeš mít vše nastavené z tvé první

Stejný produkt můžeš propagovat v kampaních tolikrát, kolikrát chceš

Máš jasný a zautomatizovaný systém kampaní, který funguje

Pro koho je tento program?